рус  укр 
+38 (098)200-39-92

Детальніше про фабрику Українські конструкції

Детальніше про фабрику Українські конструкції

Здрастуйте. Здається, прийшов час нам познайомитися.


Фабрика меблів Українські конструкції ось вже більше 5 років робить плетучі меблі з штучного ротанга. Щорічно на нашій фабриці робиться близько 1000000 одиниць меблів.

Розташовано виробництво на сході України, площа його складає більше 15 тис. кв. метра. Але це ніяк не означає, що ми обмежуємося лише межами країни. Адже наша продукція представлена і має величезний попит як на українському ринку, так і за кордоном. А основою цьому являється наш найголовніший пріоритет в роботі - якість, надійність і зручність наших меблів.

Асортимент нашого товару величезний - підвісні крісла-кокони, столики, садові крісла і садові декоративні меблі - і це ще не усе. Наш асортимент постійно поповнюється. Саме тому ми упевнені, що у нас Ви обов'язково знайдете меблі собі до душі і залишитеся задоволені придбанням.

Ми гарантуємо Вам міцність і стійкість наших виробів.

На нашій фабриці використовується новітнє устаткування, і у поєднанні з багаторічним досвідом наших співробітників це дає колосальний результат у вигляді прекрасних меблів. Так само ми впроваджуємо автоматичну лінію фарбування, що дає можливість вибору різних колірних рішень для фарбування продукції.

М'яка обробка виготовляється з якісної тканини різних відтінків, тому Ви можете підібрати колір ваших меблів індивідуально під себе. Усі меблі заплітаються штучним ротангом, який захищає її від вологи, сонця і ушкоджень.

Наша фабрика постійно підтримує складські запаси меблів. Так само можливе індивідуальне замовлення, на виготовлення крісла в середньому йде від 1 до 3 днів

Стильні, комфортні і якісні меблі - і є оцінкою високого стилю життя. А наша фабрика Вам в цьому допоможе.

Возврат к списку

Анкета

ЮМК Фабрика Украинские конструкции
Глубочицкая 40-Х-офис Бахмут Первомайский 152-фабрика Киев
098-200-39-92, kreslo.rotang@gmail.com