рус  укр 
+38 (098)200-39-92

Умови повернення

Звертаємо Вашу увагу, що товари, придбані в інтернет, - магазині Крісло-кокон, приймаються до повернення тільки в інтернет - магазин.

Ви можете обміняти або повернути товар впродовж 14 днів не рахуючи дня купівлі ( товар не підійшов за кольором, формі, габаритам, розміру або з інших причин і не може бути використаний). Це право гарантує Вам "Закон про захист прав споживача".

Щоб мати можливість обміняти або повернути товар, будь ласка переконаєтеся в наступному:

товар не був в експлуатації, збережений його товарний вид, споживчі властивості, товар не має слідів використання : подряпин, сколовши, потертостей, механічних ушкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцеві)

товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені усі ярлики, захисні плівки, збережена заводська маркіровка (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцеві) Оберніть внимание- розпакований текстиль, обміну і поверненню не підлягає!


Як можна здійснити обмін або повернення товару

Обміняти або повернути товар можна заповнивши написавши нам на пошту kreslo.rotang@gmail.com. У листі просимо Вас детально вказати, або який дефект містить повертаний Вами товар. У течії одного робочого дня з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення інформації, варіанту доставки повертаного товар, і інших питань. 

Гроші повертаються покупцеві в течії 7 днів з моменту отримання нами товару. 

Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу Ви можете набути будь-якого іншого вигляду продукції з наявного у нас асортименту з відповідним перерахунком вартості, або отримати назад гроші, у розмірі вартості поверненого товару.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формі, габаритам, розміру або з інших причин не може бути використаний), усі транспортні витрати, пов'язані з обміном, доставкою і поверненням, оплачуються покупцем.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей) усі транспортні витрати бере на себе інтернет магазин Крісло-кокон.


Анкета

ЮМК Фабрика Украинские конструкции
Глубочицкая 40-Х-офис Бахмут Первомайский 152-фабрика Киев
098-200-39-92, kreslo.rotang@gmail.com